NXT coin nedir? Neden yükseliyor? Nasıl Alınır?

Nxt, Bitcoin gibi öncü kripto para birimlerinin temel işlevselliğini oluşturan ve geliştiren gelişmiş bir blok köprüsü platformudur. Kriptokrasi ve finansal sistemler, blok zincir teknolojisinin ilk yaygın olarak kullanılan uygulamalarıdır, ancak blok zincir ve bununla ilişkili teknoloji çok daha fazlası için kullanılabilir.

Nxt, sadece çığır açan NXT kripto para birimini değil, aynı zamanda Nxt kullanıcılarının hayal edebileceği şekilde inşa etmek için güçlü, modüler bir araç seti sağlayarak finansal teknolojiyi, ticaret hacmini artırmayı ve yönetişim endüstrilerini değiştiriyor. Nxt, kullanıcılara kendi uygulamalarını oluşturmada tam bir özgürlük verir.

 

NXT Fork ne zaman? Getirisi ne olacak?

 

NXT Fork bir iki hafta önce duyuruldu. Fork Tarihi 28 Aralık olarak açıklandı. Elinde NXT bulunanlara elindeki NXT adedinin yarısı kadar IGNIS verilecek. NXT, şu an bu borsalarda işlem görüyor: Bittrex, Poloniex, ShapeShift, Changelly, AEX ve diğerleri.

 

IGNIS Nedir?

IGNIS Token Satışı sona erdi. Satışlar 15 milyon doları aştı! Jelurida (Ardor ve IGNIS’in arkasındaki şirket) bu hamle ile Nxt’in en azından önümüzdeki üç yıl boyunca desteklenmesini sağladı.

Kalan 500 milyon IGNIS, Fork sırasında tüm NXT sahiplerine ÜCRETSİZ olarak verilecek. NXT hesaplarından 28 Aralık’ta çekilecek bir anlık görüntüde fork gerçekleşecek. Her NXT sahibi, anlık görüntü anında her NXT için 0,5 IGNIS alacak.

 

NXT Nasıl alınır?

NXT alım satım işlemleri yapabilmek için uluslararası bir platform kullanmanızda fayda var. Bizim tavsiyemiz. POLONIEX. Başlamak için yapmanız gerekenler;

 

Öncelikle üyelik işlemlerini aşağıdaki görsele tıklayarak açılan sitede gerçekleştirmeniz gerekiyor;

 

Açılan sitede “Creat your Account” kısmından bunu gerçekleştirebilirsiniz. Mail adresinize gelen e postadan üyeliğinizi aktif edip “Sign in” kısmından giriş yapmalısınız.

Artık Poloniex te hesabınız var Fakat alım satım yapacak paraya sahip değilsiniz. Bunun için öncelikle Deposit kısmından cüzdan oluşturmanız gerekiyor. Bunun için bizim tavsiyemiz Bitcoin cüzdanı oluşturmanız yönünde. BALANCES içinde “deposit” kısmına tıklayarak cüzdanınızı oluşturan. Oluşan “Wallet address” sizin cüzdan adresiniz olacak.

Bundan sonra yapmanız gereken bu cüzdana gönderebileceğiniz Bitcoin leri Kredi Kartı ile satın almak. Bunun için bizim tavsiyemiz Bitit;

 

Kredi kartı ile uygun fiyata Bitcoin alın
ethtrade

 

 

Açılan sitede “Signup” kısmından üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Mail adresinize gelen e postadan üyeliğinizi aktif edip “Log in” kısmından giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek değerlerden istediğiniz seçerek “Get Bitcoin now” kısmından alım işlemini başlatabilirsiniz. “Add your delivery address” kısmına Poloniex de oluşturduğunuz bitcoin cüzdanınızın adresini yazmalısınız. Kredi kartı alım işleminizi tamamlamanızın ardından kısa bir süre sonra Poloniex cüzdanınıza Bitcoin lerinizin geldiğini görebilirsiniz. Bundan sonra Bitcoin lerinizi kullanarak NXT alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

NXT Yükseliş Beklentisi nedir?

 

NZT fork ile IGNIS verilecek olması sebebiyle yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Fork tarihinin yaklaşması ile bu ilginin sonucu olarak yükseliş beklentisinin gerçekleşmesi görülebilir. Benzer bir Fork beklentisi sonucu EMC2 geçtiğimiz günlerde büyük bir yükseliş gerçekleştirmişti.

Fork öncesi 2000 civarında olan fiyat 20 000 e kadar çıkmıştı.

 

NXT forku öncesi belli bir yükseliş gerçekleşti. Fork tarihinin yaklaşması ile yükselişin dahada hızlanması beklenebilir. Şu aşamada flama oluşumu görünüyor. Flama sonrası olası bir yükseliş gerçekleşebilir.

 

Eğitim çalışması. Yatırım Tavsiyesi içermez.

Eğitim çalışması. Yatırım Tavsiyesi içermez.

 

 

NXT coin nedir? Neden yükseliyor? Nasıl Alınır?” için 4 yorum

 1. murat Yanıtla

  ozaman bu iş çok karlı olmayacakmı benim şuan 1.2 dolardan alınmış nxtm var 300 adet 150 adetde forktan ignis gelecek ignisin tanesi şuan 5 dolar gözüküyor beleşe 150×5=750 dolarımı olacak nxteki param hariç ksura bakmayın bu işe yeni başladım ondan soruyorum

 2. neciriye Yanıtla

  103 kusurdan aldım suan 87 lere dustu bu fork nezaman olacak tam saatı bellımı acaba

 3. admin YazarYanıtla

  Beklenti Forka kadar iyi bir yükseliş yapmasıydı ver gerçekleşti. Dolar bazında 2 yi gördü. Fork yaklaşınca da kar satışları oldu.

  Fork bugün gerçekleşecek. şuan block 1636201 de 1636363 olduğunda fork gerçekleşecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir